Translate

poniedziałek, 17 grudnia 2012

Drożdże


 
DROŻDŻE
 
 
Drożdże bardzo dobrze wpływają na włosy.
 
Można je pić.
 
Jak je przygotować?
 
Zagotować wode,Kawałek drożdży dać do kubka,Zalać zagotowaną,wrzącą wodą i pomieszać ,następnie poczekać aż troche wystygnie żeby można było wypić ,ale nie musi być zimne tylko letnie lub ciepłe,no i potem pijemy do dna.
 
Drożdże strasznie śmierdzą ,jak dla mnie to śmierdzą jak długo używana szmatka do podłogi.
 
Jak czytałam bloga ANWEN to miała ona akcje związaną z drożdżami,włosomaniaczki piły drożdże chyba przez miesiąc i zamiast włosy jak zwykle rosnąć  1 cm to urosły 3 cm.Link do tego postu anwen jest tu: LINK
 
Wniosek jest taki że po drożdżach włosy szybciej rosną:)
Drożdże można pić też z mlekiem,sposób przyżądzenia jest taki sam jak powyżej lecz do niego dolewamy mleko.I mleko może troche nam zabić ten smrodek.
 
Zalanie drozdzy wrzatkiem jest bardzo wazne, bo w ten sposob zabija je. Zabite drozdze nie fermentuja w zoladku nie pobieraja tez z organizmu witamin grupy B. Zawieraja za to caly zestaw witamin z grupy B oraz innych substancji mineralnych.
 
Drożdże wpływają dobrze też na cere i paznokcie,ale najbardziej na włosy.
 
A i jeszcze mi się przypomniało że można dodać do drożdży miód no i oczywiście wrzątek wody.
 
Drożdże można kupić w sklepie spożywczym lub w markecie,są tanie,nie pamiętam już ile kosztują i niechce was wprowadzić w błąd ale napewno te drożdże które są na zdjęciu napoczątku posta kosztują max. 5 zł:)Więc są tanie i zdrowe lecz śmierdzące.
 


Komentarze mile widziane :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz